Škoda historic fan klub Hradec Králové je neoficiální volné sdružení majitelů a přátel historických vozů značky Škoda klasické konstrukce s páteřovým rámem. Klub byl založený v roce 1993. První sraz se uskutečnil v roce 1995.

Pravidelně jednou ročně pořádáme sraz v prostředí kempu Stříbrného rybníku, na který se v posledních letech sjíždí víc než stovka Škodovek s páteřovým rámem nejen z Čech, ale i zahraničí.

Přijďte nás navštívit osobně i mimo sraz:

Mimo termín srazu se členové klubu scházejí pravidelně vždy první čtvrtek (pracovní) v měsíci od 18:00 h. v restauraci Vulkán v Hradci Králové. Restaurace se nachází na adrese Chelčického 280/26 Hradec Králové.

Každý příchozí je vítán, ať už by potřeboval radu, a nebo jen chtěl navázat osobní kontakt.

přibližné souřadnice GPS : 15°49'16.492"N 50°12'8.240"E

V případě dotazů nás kontaktujte.